Linkujemy - katalog stron

Opublikowano: 3 lata 9 miesięcy temu Autor: admin

Pierwsza i najważniejsza zasada - prosimy o przygotowanie unikalnych opisów dodawanej strony z  rzeczowym jej opisem. Nie ma sensu a dodatkowo zaszkodzi powielanie tych samych treści (tzw. duplicat content) w innych miejscach (katalogach/forach/grupach dyskusyjnych), które opisują Twoją stronę www.  Lepiej napisać mniej ale za to zawsze z unikalną treścią. Należy pamiętać, że akceptując stronę zwracamy szczególną uwagę na błędy ortograficzne i stylistykę. Dodając swoją witrynę, należy dopasować jedną zdostępnych kategorii. W naszym katalogu zadanie jest ułatwione, zacznij pisać czym zajmuje się Twoja firma np. "usługi", a katalog sam wyświetli wszystkie dostępne kategorie z tym słowem. Trafne przypisanie kategorii pozwoli szybciej i skuteczniej dotrzeć potencjalnemu Klientowi do Twojej strony. 

Linkujemy

Z naszej strony obiecujemy się maksymalnie szybko moderować/dodawać wpisy mając oczywiście na uwadze powyższe wskazówki. Zachęcamy do dokonywania wpisów w naszych katalogach. Dla tych którzy chcą popularyzować swoją witrynę z pewnością spowoduje to lepszą widoczność strony www w globalnej sieci.

Pragniesz uzyskać jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google? Podejmij szybką decyzję i zamieść swoją stronę w naszych katalogach!

Podobne posty

Komentarze