O Nas

Nasze początki sięgają roku 2011, mieliśmy wówczas do czynienia na rynku z ogromną ilością katalogów, które powstawały jak przysłowiowe “grzyby po deszczu“. Pierwsza domena jaka została zarejestrowana to “katalogseo24.pl” – wybraliśmy mało wówczas popularny skrypt “bacardi”, skrypt katalogu stron, który pozwalał na spore modyfikacje, miał aktywnych autorów, którzy go rozwijali, a my rośliśmy wraz z nimi. Jednak na pewnym etapie rozwoju, okazało się jasne, że jedynym słusznym wyborem jest migracja na skrypt jakim był “seokatalog”, potężne narzędzie, płatne, dające możliwość dostosowania do swoich potrzeb oraz ciągle rozwijane. Z tym skryptem stron jesteśmy do dziś na innych naszych domenach, autor, mimo, że zawiesił stały rozwój cały czas aktywnie wspiera użytkowników, poprzez wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, dostosowywania skryptu do nowych wymogów np. https, certyfikaty SSL.

Nowym projektem, który rozpoczynamy jest zmiana skryptu na rozbudowany katalog stron oparty na nowoczesnym frameworku Laravel. Następca SEOKatalogu zgodny z dzisiejszymi standardami i oczekiwaniami klientów. Pełna resaponsywność w technologii Bootstrap, wygodny interfejs, otwarty kod na modyfikacje - taki właśnie jest pierwszy katalog firm na domenie linki-seo24.net.

Rynek katalogów stron obecnie mocno się skurczył, funkcjonują obecnie tylko katalogi nadal moderowane, płatne, zadbane, które są pierwszym wsparciem dla pozycjonerów. Oczywiście nasze katalogi stron należą do najlepszych w kraju, o czym świadczy zaufanie naszych stałych Klientów, w tym wielu firm pozycjonujących, zajmujących się SEO profesjonalnie od lat.

SEO

Jeśli zależy ci na skutecznym wypromowaniu strony, nasz katalog stron będzie znakomitym krokiem, aby osiągnąć ten cel:

  • efektywne i porządne – co zawdzięcza surowej moderacji i nieustającemu, regularnemu linkowaniu
  • korzystając z naszego serwisu, masz pewność, że twoja strona zyska więcej czytelników
  • zainwestuj w efektywne SEO, stawiając na nowoczesne
  • zwiększ ilość odwiedzających, zyskaj lepszą pozycję w wyszukiwarce
  • kupując Multikod, uzyskujesz możliwość dodania wpisu PREMIUM we wszystkich katalogach .:GRUPY SEO 24:.

Zapraszamy