copiersservice.pl

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu

Wynajem kserokopiarek i wynajem drukarek w Copiers Service to sposób na zredukowanie kosztów w firmie i wsparcie jej codziennej działalności!


Eksploatacja urządzeń jak kserokopiarki i drukarki może być kosztowna. To nie tylko wydatki związane z zakupem sprzętu, tonerów czy papieru, ale też na konserwacja i usuwanie usterek sprzętowych. Szukając dobrego rozwiązania, warto zastanowić się nad dzierżawą potrzebnego sprzętu.


Dzierżawa kserokopiarki oraz dzierżawa drukarki w Copiers Service mają wiele zalet, które powodują, że dzisiaj na taką formę pozyskania urządzeń decyduje się wiele firm:

•Stałe koszty wynajmu,

•Opłata rozliczana za wykonane kopie,

•Dostęp do urządzeń od najlepszych firm – Canon, Lexmark czy Konica Minolta,

•Wynajem drukarek i kserokopiarek może być uwzględniony w comiesięcznych kosztach uzyskania przychodu przez firmę,

•Dzierżawa obejmuje konserwacje, przeglądy oraz naprawy wszelkich usterek.


Istnieje także opcja dostosowania wynajmowanego sprzętu do wymagań najemcy. Do dyspozycji są takie rozwiązania jak rozszerzone opcje wykańczania dokumentów, w tym sortowanie oraz zszywanie świeżo wydrukowanych dokumentów, a także automatyczne podajniki do dwustronnych dokumentów RADF, systemy DUPLEX i inne.


Biorąc pod uwagę wszelkie zalety dzierżawy drukarki, kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjnego w Copiers Service, Twoja firma może zyskać niezbędny sprzęt bez wysokich wydatków i z kompleksowym wsparciem ekspertów. 


Wejdź już teraz na stronę Copiers Service, aby sprawdzić pełną ofertę i wynajmij drukarkę lub kserokopiarkę dla swojej firmy!


Kategorie: Usługi

Podobne wpisy

Komentarze

copiersservice.pl
Adres strony:
Wyświetleń:
29
Nazwa firmy:
COPIERS SERVICE S.C.
Ulica:
ul. Chmielna 100
Kod pocztowy:
00-801
Miasto:
Warszawa
Region:
Mazowieckie
NIP:
5272459436
REGON:
141808193
Telefon:
507140691
E-Mail:
dominik@copiersservice.pl

Kategorie