Wyszukaj firmę w bazie...

Skalisty - producent dekoracyjnych skał z betonu

Dane kontaktowe

Opis działalności

Oferujemy dekoracje wykonane z betonu i żywic poliestrowych imitujące naturalne formacje skalne. Naszą domeną jest realistyczna reprodukcja skał i głazów, które wytwarzamy z największą dbałością o detale.
Oferowane przez firmę sKalisty imitacje skał, cechują się wyjątkową trwałością na warunki atmosferyczne oraz zużycie. Za pomocą odpowiednio dobranych mieszanek betonowych, potrafimy wykonać każdy projekt, który swoją niebanalną formą ożywi i doda uroku miejscu. Podejmujemy się zleceń budowy sztucznych skał, jaskiń wielkich głazów - praktycznie dowolnego rodzaju formacji skalnych, bez względu na to jak wielkie mają być finalnie dekoracje.
Za pomocą odpowiednich technik rzeźbiarskich potrafimy, wykonać kaskady wodne, wielkie wodospady, elementy rzeźbione czy reprodukcje znanych budowli jak na przykład świątynie Angkoru. Podejmujemy się wielu wyjątkowych realizacji, nasze dekoracje skalne są ozdobą takich obiektów jak budynek Afrykarium czy Tarnowskich Term. Specjalizujemy się również w budowie sztucznych raf koralowych -w naszym port folio są największe akwaria w Europie. Korzystamy z odpowiednich materiałów, które mogą posłużyć do zaszczepiania żywych koralowców. Wykonujemy prace podwodne. Jako jedyna firma na naszym rynku, wybudowaliśmy kompletną rafę koralową pod wodą na głębokości 9m.
Współpracujemy z architektami z całego świata, którzy mają doświadczenie w projektowaniu, budynków użyteczności publicznej. Wykonujemy zlecenia zaprojektuj i wybuduj wraz z wykonaniem kompletnego projektu budowlanego. Nasze sztuczne skały, rafy koralowe i sztuczne drzewa, nie są tylko dekoracją, ale stanowią duszę obiektu, w którym budują odpowiedni i niepowtarzalny nastrój.
Zapraszamy do współpracy.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 6.7/10 (46 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Skalisty - producent dekoracyjnych skał z betonu

Komentarze:

  • 5k18a » (raport)

    Dekoracje wykonane przez tą firmę naprawdę robią wrażenie.

    Data dodania: 16 03 2017

Dodaj swój komentarz »