Regeneracja maglownic

Dodano: 8 lat 6 miesięcy temu
Dzień dobry, trafiłeś na opis strony internetowej firmy Przekładnia s.c. Szydlik-Jóźwiak, Skompska. Maglownice i przekładnie są szczegółowo sprawdzane przed regeneracją i po regeneracji, ażeby nie istniały później problemy z naprawą tychże przekładni kierowniczych. Do naprawy przekładni oraz maglownic używane są tylko oryginalne uszczelniacze, które posiadają bardzo dużą wytrzymałość ciśnieniową.

Maglownica jest ważną częścią w układzie kierowniczym. Niskie ceny to duży atut firmy więc taka oferta zwrócona jest do absolutnie wszystkich posiadaczy aut a montuje się do tych samochodów wszystkie maglownice producentów istniejące na rynku. Zawodowy warsztat specjalizujący się w reperacji maglownic oraz przekładni, który stosuje tylko przetestowane części. Gwarancja na wszystkie naprawy udzielana jest na okres 12 miesięcy.

Przekładnia to firma, która rozszerza swoją działalność o inne miasta w Polsce a szczególnie Warszawę. Przedsiębiorstwo zajmuje się również skupem maglownic oraz przekładni kierowniczych i ślimakowych a również regeneruje przekładnie kierownicze do wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, mikrobusów i autobusów, ze wspomaganiem i bez wspomagania. Specjalność zakładu to naprawa maglownic. Firma Przekładnie S.C. to również regeneracja przekładni kierowniczych, regeneracja maglownic oraz naprawa przekładni kierowniczych ślimakowych i listwowych.

Marka Przekładnia dba również o recykling odpadów i odzysk więc skupuje z rynku używane i niepotrzebne części do samochodów. Do zapoznania się ze szczegółami oferty proszę odwiedzić stronę WWW firmy.

Podobne wpisy

Komentarze

Regeneracja maglownic
Adres strony:
Wyświetleń:
94
Nazwa firmy:
Przekladnia.com S.C.
Ulica:
Partyzancka 57
Kod pocztowy:
95-200
Miasto:
Pabianice
Region:
Łódzkie

Kategorie