Transport leków do aptek lub oddziałów medycznych

Dodano: 5 lat 10 miesięcy temu
Transport leków do aptek lub oddziałów medycznych, szczepionek do puntów szczepień oraz materiału biologicznego jest jedną z wielu usług transportu specjalistycznego, jaki realizujemy. Zapewniamy nieprzerwany strumień dostaw w kontrolowanej temperaturze jednakowo luzem lub specjalistycznych opakowaniach, które są dobrane do każdego z asortymentów. Transport farmaceutyczny wykonywany jest zarówno w kraju jak i wewnątrz wspólnoty Unii Europejskiej. Transport specjalistyczny zarówno w kontrolowanej temperaturze jak i suchym lodzie nie stanowi dla nas żadnych problemów. Transport farmaceutyczny realizowany jest w zakresach temperatur takich jak:
Transport międzynarodowy i krajowy leków, farmaceutyków i szczepionek w stanie głębokiego zamrożenia: -70°C do -80°C oraz -15°C do -25°C. Transport szczepionek w skrajnie niskich temperaturach wykonywany jest w kontenerach izotermicznych oraz opakowaniach firmy Intelsius, które są w stanie utrzymać niskie temperatury do 120 godzin. Chłodziwem w tego typu transporcie jest suchy lód.
Zimny łańcuch dostaw w temperaturze od 2°C do 8°C oraz 15°C do 25°C.
Codziennie dostarczamy krew do klinik i udziałów medycznych na terenie województwa Mazowieckiego. Dostarczamy również krew pępowinowa do banków krwi oraz dostarczamy próbki do badań na obecność wirusów. Realizujemy również transport w ciekłym azocie. Transport kriogeniczny realizowany jest w odpowiednich zbiornikach.

Podobne wpisy

Komentarze

Transport leków do aptek lub oddziałów medycznych
Adres strony:
Wyświetleń:
1277
Nazwa firmy:
Overnight Clinical Services
Ulica:
Mieczysława Słowikowskiego 41 A
Kod pocztowy:
05-090
Miasto:
Raszyn
Region:
Mazowieckie
NIP:
5342498224
REGON:
012625765
Telefon:
22 644 2070
E-Mail:
ops@ocs.p
Facebook:

Kategorie