Meble industrialne producent

Dodano: 3 lata 5 miesięcy temu

Mieszkania w stylu industrialnym podbijają Polski i zagraniczny rynek. Styl ten jest symbolem nowoczesności, elegancji i powagi. Mieszkanie zrobione w taki sposób przypomina pofabryczne wnętrza, które cechują duże okna, wysokie sufity, kolory ścian w odcieniach szarości i bieli, lampy oraz piękne, starodawne meble. Całość odpowiednio skomponowana budzi zachwyt odwiedzających oraz dumę właścicieli loftowego wnętrza. Bije z niego prostota, w której sprytnie ukryta jest funkcjonalność. Styl industrialny to wnętrza z historią, z którą przeplata się nowoczesność.

Mieszkania loftowe pozbawione są wszelkiego rodzaju ścianek działowych, które pomniejszają mieszkanie. Dlatego styl ten sprawdzi się także w małych mieszkaniach, które poprzez odpowiednie dobranie kolorów i mebli zostaną optycznie powiększone. Połączenie minimalizmu z funkcjonalnością idealnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, w których trzeba dokładnie zaplanować każdą przestrzeń. Jeżeli podoba Ci się industrialny styl, a nie mieszkasz w lofcie, możesz sam zaaranżować swoje mieszkanie w pofabrycznym stylu. Nie jest to najprostsze zadanie, ale trzymając się kilku reguł, z pewnością cel zostanie osiągnięty. Do reguł tych należą: przestrzeń, kolor, surowe materiały, odpowiednie meble oraz dodatki. Zaczynając od przestrzeni, należy pamiętać o tym, aby unikać elementów, które mogą niepotrzebnie zaburzyć przestrzeń. Jeżeli posiadasz w swoim mieszkaniu pokój z aneksem – nie oddzielaj go ścianką działową.

Jak najwięcej pomieszczeń w jednym idealnie pasuje do industrialnego stylu. Jeżeli chodzi o kolory, to w loftach królują przede wszystkim wspomniane powyżej szarości i biele. Często dołącza do nich także beż, który pięknie prezentuje się na ścianach. Jeżeli chodzi o podłogi, to warto postawić na podłogę w barwach drewna lub betonu. Całość będzie prezentować się spektakularnie.

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie