Leczenie chorób oczu - Okulista Łódź

Dodano: 5 lat 9 miesięcy temu

Oczyvista to gabinet okulistyczny, w którym mogą Państwo wykonać okresowe badanie wzroku niezbędne do pracy, a także skorzystać z usług neurologa i okulisty. Gabinet okulistyczny mieści się w Łodzi. Ponadto na miejscu znajduje się także salon optyczny, gdzie natychmiastowo po badaniu oczu można zakupić odpowiednie okulary korekcyjne.

W zakres usług świadczonych przez neurologa z gabinetu Oczyvista, wchodzi diagnostyka oraz leczenie: choroby Parkinsona, bóli kręgosłupa, bóli głowy, chorób układu nerwowo-mięśniowego, a także udaru mózgu.

Okulista z łódzkiego gabinetu okulistycznego zaprasza pacjentów do zdiagnozowania oraz podjęcia się leczenia: zaćmy i jaskry, chorób rogówki, powiek lub spojówek, zapalenia błony naczyniowej oka i tym podobne. Ponadto w gabinecie można wykonać okresowe badania do pracy, badania pola widzenia lub poddać się plastyce powiek i usunięciu gradówki.

Najlepsze dostępne materiały i sprzęty sprawiają, że leczenie jaskry, zaćmy lub innych chorób oczu jest niezwykle profesjonalne i bezbolesne oraz skuteczne. Zapraszamy także do wykonania kontrolnych badań, które pozwolą ocenić okuliście, czy pacjent posiada problemy z ostrością, zwane wadą refrakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług neurologa i okulisty z okulistycznego gabinetu Oczyvista z Łodzi.

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie