Internetowa drukarnia - tani druk ulotek, plakatów i wizytówek

Dodano: 8 lat temu
Drukomat to drukarnia internetowa specjalizująca się w druku offsetowym oraz cyfrowym. Oferowane przez Drukomat ceny są nawet o 70% niższe niż w tradycyjnych drukarniach. Drukarnia pracuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz ploterach solventowych i z technologią UV.

Drukomat w produkcji wykorzystuje dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym bazuje na nowoczesnych i nadzwyczaj efektywnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 zapewnia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspierana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te zapewniają w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej obecnej liczbie populacyj w Polsce. Drukarnia offsetowa zapewnia min.:druk notesów, druk biletów, druk wizytówek, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych, druk katalogów. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia bogato wyposażona introligatornia, umożliwiająca fachowe wykończenie wydruków.

W dziale druku cyfrowego drukarnia internetowa pracuje na zapewniających wyśmienitą jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które umożliwiają solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery umożliwiają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Użytkowany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować artykuł o szerokości 205 cm o bez mała dowolnej grubości.

Szczegółowa oferta druku ulotek i plakatów obejmuje min.: druk ulotek A4, druk ulotek A6, druk ulotek DL, druk ulotek A5 druk plakatów A2, druk plakatów A3, druk plakatów B2, druk plakatów A1, druk plakatów B1, druk plakatów A0, druk plakatów B0.

Drukomat nadzoruje każde zlecenie od momentu wysłania przez Ciebie plików graficznych, do momentu dostawy skończonego produktu. Status zleceń przekazywany jest na indywidualne konta klientów.

Podobne wpisy

Komentarze

Internetowa drukarnia - tani druk ulotek, plakatów i wizytówek
Adres strony:
Region:
Wielkopolskie
Nazwa firmy:
Drukomat.pl Sp. z o.o.
Adres firmy:
Chodzieska 21
Kod pocztowy:
64-920
Miasto:
Piła

Kategorie