Akcesoria do telefonu

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu

Czasy,gdy bateria w telefonie wytrzymywała nawet tydzień, minęłybezpowrotnie. Dzisiaj przy intensywnym korzystaniu, smartfonwytrzymuje co najwyżej jeden dzień. Na szczęście nie musimy miećdostępu do kontaktu, by go doładować.

Często w podróży, w pracy czy nawet na koncercie bateria wsmartfonie szybko osiąga niski poziom naładowania, a jest nam onpotrzebny do dalszej pracy. Dzieje się tak, gdyż intensywnieużytkujemy nasz sprzęt. Często spoglądamy na godzinę, zapalającwyświetlacz, który potrzebuje sporą dawkę energii. Wystarczyzaopatrzyć się w odpowiedni powerbank, a problem znika.

Technologie ogniw powerbanków

Nie jeden doświadczył kiedyś zawodu, po zakupie taniegochińskiego powerbanka. Z jednej strony, takie magazyny energiioferują sporą pojemność (na papierze) w stosunku do niskiej ceny.Z drugiej strony rzeczywista pojemność ogniw i jakość ichwykonania pozostawia wiele do życzenia. Chińczycy mają wrodzonązdolność do zawyżania pojemności powerbanków, dopisującdodatkowe zero do ich rzeczywistej pojemności. Często takieurządzenia po kilku użyciach, psują się i nie nadają się doponownego użytku. Chcąc zaoszczędzić, generujemy dodatkowekoszty.

Jak dobrze wykorzystywana jest energia

Powerbanki posiadają różnej klasy przetworniki. Co więcej,mają nie tylko wpływ na dobre przetwarzanie energii, ale też naszybkość i jakość ładowania smartfona. Przykładowo,przetworniki certyfikowane przez Qualcomma oferują standardyszybkiego ładowania, takie jak Quick Charge, ponadto ograniczającnagrzewanie się powerbanka podczas pracy. Podczas ładowania,energia nie trafia w całości do smartfona. Obliczając potrzebnąpojemność powerbanka do naładowania telefonu, trzeba pojemnośćbaterii urządzenia pomnożyć przez 1,4. Mamy wtedy pewność, żenasze urządzenie zostanie naładowane przez powerbank do 100%.


Podobne wpisy

Komentarze

Akcesoria do telefonu
Adres strony:
Wyświetleń:
102
Nazwa firmy:
SmartSerwis24
Ulica:
ul. Władysława Truchana 30/1
Kod pocztowy:
41-500
Miasto:
Chorzów
Region:
Śląskie
NIP:
6412373742
Telefon:
799998252
E-Mail:
wizytowki@smartserwis24.pl
Facebook:
Logo:

Kategorie