Ącki Pomoc Drogowa Warszawa

Dodano: 6 miesięcy 1 tydzień temu
Przedstawiamy Państwu stronę Ącki Pomoc Drogowa Warszawa będącej zwieńczeniem wieloletniego sukcesu i zaufania naszych klientów. Obecnie nasza firma dzięki stałemu rozwojowi jest w stanie zagwarantować bardzo szybki dojazd do miejsca awarii nie tylko na terenie całej Warszawy, ale również wszystkich okolicznych miejscowości. To właśnie szybkość reakcji oraz jakość świadczonych usług sprawiła, że zaufanie i grono stałych klientów cały czas nieprzerwanie wzrasta.

Naszą główną usługą jest oczywiście holowanie lawetą 24 h 7 dni w tygodniu, ale oferujemy również dodatkowo:

- transport pojazdów pod wskazane, dowolne miejsce w kraju.

- pomoc drogowa na miejscu wystąpienia awarii. Wymienimy koła a w przypadku braku zapasowego dojedziemy do najbliższego serwisu wulkanizacyjnego. W przypadku nagłego braku paliwa lub zatankowaniu nieodpowiedniego na stacji benzynowej wypompujemy z baku i dolejemy właściwe.

- bezgotówkowa naprawa samochodów. W przypadku wystąpienia kolizji drogowej nasi klienci otrzymają możliwość naprawy bezgotówkowej na koszt ubezpieczyciela z oc lub ac sprawcy.

- wypożyczanie aut zastępczych. Kolizja, awaria, potrzebujesz zastępczego środka transportu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dostarczymy samochód pod wskazany adres.

- wyciąganie pojazdów z rowów, błota, śniegu.  

- auto kasacja. Twój pojazd uległ całkowitemu uszkodzeniu lub przez wzgląd na swój wiek nie nadaje się do dalszej eksploatacji? Zajmiemy się wszystkim. Holujemy samochody do punktów złomowania.

Klientów indywidualnych oraz warsztaty samochodowe zapraszamy do kontaktu.   

Podobne wpisy

Komentarze

Ącki Pomoc Drogowa Warszawa
Adres strony:
Wyświetleń:
520
Nazwa firmy:
Ącki Pomoc Drogowa Warszawa
Miasto:
Warszawa
Region:
Mazowieckie
Facebook:

Kategorie