Wyszukaj firmę w bazie...

Szczepaniak-psychology.eu Terapia par Warszawa

Dane kontaktowe

Opis działalności

Jeśli zauważyliście w waszym związku partnerskim objawy kryzysu we wzajemnych relacjach to powinniście jak najszybciej zasięgnąć konsultacji psychologa. Od determinacji obojga partnerów zależy jak szybko wyjdą z kryzysu. Jeśli wraz z partnerem oddalacie się od siebie, brakuje wzajemnego zaufania i zrozumienia oraz przestaliście się wspierać nawzajem jest to sygnał poważnego kryzysu w waszym związku partnerskim.
W takim przypadku nie powinniście zwlekać lecz wspólnie udać się na konsultacje do dobrego psychologa i rozpocząć terapię dla par.
Cele psychoterapii par to zdiagnozowanie problemów, które mają destrukcyjny wpływ na związek dwojga ludzi oraz zmniejszenie barier emocjonalnych i nabycie umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów w przyszłości.
Terapia par kontynuowana na neutralnym gruncie zwiększa szanse na wzajemne otwarcie partnerów i wyjście z kryzysu pod warunkiem. Wsparciem doświadczonego psychologa w trakcie terapii jest nieocenione. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam i zapraszam do gabinetu psycholog Jolanty Szczepaniak na Muranowie. Terapia par i terapia małżeństw w jej gabinecie to niepowtarzalna szansa na sukces dla waszego związku. Więcej informacji o przebiegu i rodzajach terapii par w gabinecie Pani Psycholog znajdą Państwo na www. psychoterapiapar. waw. pl

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 8.0/10 (3 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Szczepaniak-psychology.eu Terapia par Warszawa

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »