Wyszukaj firmę w bazie...

Angielski Łomianki

Dane kontaktowe

Opis działalności

Kursy angielskiego w Łomiankach w Smart Learning dostępne są dla różnych odbiorców. Kursy angielskiego prowadzimy dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Nauka angielskiego dostępna jest w grupie lub w formie indywidualnych spotkań z lektorem. Lekcje dla dzieci wspieramy rozwiązaniami cyfrowymi, co pomaga osiągać znakomite wyniki językowe. W ofercie szkoła językowej Smart Learning jest również angielski dla firm. Angielski dla pracowników oferujemy w siedzibie klienta lub w naszej szkole. Dojeżdżamy do firm na terenie Łomianek, Warszawy oraz Babic.

Kurs angielskiego realizujemy w formule 60 godzin w szkole oraz uzupełnienie na platformie, które odzwierciedla program zrealizowany w szkole. Szkoła nasza zapewnia podręczniki i materiały dodatkowe.

Grupy szkoleniowe tworzymy małe, które nie przekraczają czterech osób. Ważne jest przede wszystkich w grupach egzaminacyjnych. W szkole językowej Smart Learning w Łomiankach lub w Smart Roomie w Babicach uczniowie mogą przygotować się do wielu egzaminów zewnętrznych, np. FCE, Matura, CAE.

W przypadku zajęć przygotowujących do FCE istnieje możliwość rozpoczęcia nauki indywidualnej.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 7.0/10 (3 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Angielski Łomianki

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »