Wyszukaj firmę w bazie...

Depilacja

Dane kontaktowe

Opis działalności

Depilacja laserem od samego początku budzi wiele spekulacji. Epilacja laserowa to tymczasem najbardziej efektywna i całkowicie bezbolesna metoda na stałe pozbycie się nadmiernego owłosienia, którą pokochało dużo ludzi na całym świecie. Krąg wielbicieli depilacji laserowej ciągle się rozszerza. Jeżeli zależy Ci na bezbolesnym pozbyciu się owłosienia z łydek,, pachwiny, czy z pach – nie czekaj i zajrzyj do naszego nowoczesnego gabinetu medycyny estetycznej.
Gwarantujemy przystępne ceny zabiegów depilacji laserowej. Używamy najnowszego lasera diodowego znanej firmy Palomar Vectus, który zupełnie bezboleśnie oddziałuje na komórki włosów. W trakcie około 5 wizyt, włosy tracą właściwości regeneracyjnych. Po kilku godzinach zaczynają wypadać, a Ty już przenigdy więcej nie będziesz musiał sięgać po jednorazową maszynkę do golenia. Używany przez naszych specjalistów laser diodowy jest całkowicie łagodny dla każdego rodzaju skóry. Laserowe usuwanie owłosienia
Polecamy laserowe usuwanie owłosienia kobietom, które ewidentnie mają problem z nadmiernym owłosieniem. Depilując kilkunastu Klientów w każdym tygodniu, wiemy, jak wiele trudności może wywołać ten problem. Dzięki epilacji laserowej zmienisz poczucie własnej wartości i pozbędziesz się złej samooceny. W naszym instytucie modelowania sylwetki opłaty za zabieg depilacji laserowej to wydatek rzędu 100 złotych. To naprawdę atrakcyjna cena. Zapraszamy na naszą stronę internetową po konkretne informacje.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 4.0/10 (7 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Depilacja

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »