Wyszukaj firmę w bazie...

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko

Dane kontaktowe

Opis działalności

Sklep internetowy z koralikami– Manzuko. com to również nieprzebrane zasoby muszelek, kamieni szlachetnych, charmsów, chwostów, kulek. Podstawę większości biżuterii stanowią jednak koraliki. Ich różnorodność kolorystyczna i odmienność form sprawia, że trudno jest przejść obok nich obojętnie. Przyciągają wzrok a tworząc z nich biżuterię można być pewnym, że będzie ona wyjątkowa. Znajdziesz tu również półfabrykaty do wyrobu biżuterii, takie jak łączniki, bazy, kółka montażowe, przekładki i inne.
Kryształki to ciekawy półprodukt do wyrobu biżuterii. Mogą być one okute w złote lub srebrne metale. Kryształki są niezwykle popularne, bo ich zastosowanie jest wieloraki. Mogą stanowić ozdobę bransoletki z koralików. Mogą też być łącznikiem do kolczyków. Koraliki z kryształków to inny rodzaj elementów do wyrobu biżuterii, które niezwykle pięknie się prezentują. Kryształki występują w wielu różnych kształtach. Kryształki zachwycają odbijającym się w nich światłem, nadają blask biżuterii i ożywiają każdą kompozycję.
By kryształki pięknie się prezentowały niezbędne są również inne półfabrykaty do wyrobu biżuterii. Będą to między innymi kółka montażowe, gumki do bransoletek, bigle. Kółka montażowe są nieodłącznym elementem wszelkich naszyjników czy bransoletek. Ich zastosowanie sprawia, że biżuteria jest nie tylko piękna, ale też funkcjonalna. Bigle z kolei to nieodzowna baza kolczyków. To dzięki nim, możliwe jest zamocowanie kryształów, kamieni i innych ozdób.
Sklep internetowy manzuko. com to miejsce niebywałe, gdzie wielość kolorów, rozmiarów, kształtów wywołuj uśmiech na twarzy pasjonatów i amatorów biżuterii. Miła i kompetentna obsługa dba o to, by zamówione ozdoby w ekspresowym tempie znalazły się w rękach właściciela. Przy zamówieniach powyżej 99 zł wysyłka jest za darmo. Liczne nowości i promocje to dowód na to, że nasza hurtownia koralików stale się rozwija, a jej klienci chętnie sięgają do jej zasobów. Wejdź do naszego świata i wybierz coś dla siebie.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »