Torby reklamowe z nadrukiem

Dodano: 8 lat temu
Witamy na naszej stronie internetowej firmy "DANCZAR". Jesteśmy producentem toreb i opakowań. Nasza firma może pochwalić się niespełna 10 letnim doświadczeniem w produkcji pudeł z tektury falistej 3 i 5 warstwowej, pudełek z tektury litej i toreb papierowych różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: torby ekologiczne, teczki na dokumenty oraz wiele innych.

Nasze produkty wykorzystują zarówno odbiorcy indywidualni, jak i agencje reklamowe. Korzystamy z wysokiej klasy surowców gwarantujących świetną jakość naszych wyrobów docenianych w kraju i za granicą. Wyspecjalizowana kadra oraz park maszynowy jakim dysponujemy sprawia, iż jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienie w przystępnych cenach. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienia według upodobań odbiorców. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Oprócz standardowych naszych produktów wykonujemy jeszcze usługi foliowania wszelkiego rodzaju materiałów maksymalnie do formatu B1 i sztancowania, czyli zaznaczania linii składania opakowań tekturowych.
Z naszych artykułów korzysta wiele firm z przeróżnych branż. Zaufanie jakim nas obdarzają dostarcza nam zadowolenia, mobilizuje i zobowiązuje do dalszej ciężkiej pracy.

Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy! Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca to skontaktuj się z nami, a z całą pewnością dojdziemy do wspólnych wniosków w sprawie Państwa potrzeb i oczekiwań.

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie