Wyszukaj firmę w bazie...

Komórki lokatorskie - self storage

Dane kontaktowe

Opis działalności

Niewymiarowe sprzęty, brak wolnego pomieszczenia w domu lub kolekcjonowanie przedmiotów, które powodowałyby totalny chaos w przeciętnym mieszkaniu? Z pomocą przychodzą nowoczesne i oryginalne komórki lokatorskie, które są niezawodnym wyjściem na każdą kieszeń. Zapewniają możliwość rezygnacji z kosztownego wynajmowania garaży, czy magazynów, oraz swobodę poruszania się po własnych czterech kątach.

Dla przemysłu i prywatnych potrzeb

Komórka lokatorska to twór na szeroką skalę wykorzystywany już w różnych gałęziach przemysłu, ale także coraz bardziej powszechny wśród indywidualnych użytkowników. Komórka daje możliwość elastycznego zastosowania- zarówno jako konstrukcja wolnostojąca, jak i wydzielona część większej powierzchni. W ten sposób można tworzyć w pełni autonomiczne przestrzenie dla przechowywania wyrobów i produktów firmy, czy też cennych eksponatów osobistych, lub drogiego sprzętu.

Warunki przechowywania

Komórki stwarzają optymalne i bezpieczne warunki dla przechowywania towarów, bez ryzyka ich zamoknięcia, czy zniszczenia. Konstrukcje sprawdzają się w ekstremalnych okolicznościach eksploatacyjnych.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Komórki lokatorskie - self storage

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »